Стало відомо, навіщо в Україні скасували безкоштовне розмитнення автомобілів

В Україні безкоштовне розмитнення автомобілів на іноземних номерах скасували для того, щоб отримати гроші на боротьбу з російськими окупантами, а також на будівництво доріг та мостів. Таку заяву зробив народний депутат Роберт Горват.

Стало відомо, навіщо в Україні скасували безкоштовне розмитнення автомобілів - today.ua

Він зазначив, що ті українці, які хотіли купити та безкоштовно розмитнити автомобілі на іноземних номерах, вже зробили це. На покупку та безкоштовне розмитнення авто вони мали 3 місяці.

"Держава не може вічно займатися благодійністю", - наголосив народний обранець.

Горват заявив, що кошти, отримані від розмитнення автомобілів, спрямують на відновлення та будівництво доріг та мостів, оскільки багато з них зруйновано внаслідок злочинних дій російських окупантів. Крім того, гроші стануть у нагоді державному бюджету, тим більше, що триває війна з російськими окупантами.

Стало відомо, навіщо в Україні скасували безкоштовне розмитнення автомобілів Нагадаємо, в Україні безкоштовне розмитнення євроблях запровадили на початку квітня. Очікувалося, що ця пільга діятиме до кінця воєнного стану. Проте, у червні Кабмін раптово вніс у Верховну Раду законопроект про відміну безкоштовної легалізації євроблях.

Потрібно зазначити, що за два місяці в Україні безкоштовно розмитнили понад 160 тисяч автомобілів на загальну суму понад 17 млрд гривень. У травні щодня ввозили та оформляли до 5000 євроблях.

Раніше водіїв попередили про появу в Україні нових шахраїв під час війни.