Стало відомо, скільки часу знадобиться на відновлення автошляхів в Україні

На відновлення в Україні автомобільних доріг та мостів, зруйнованих та пошкоджених внаслідок злочинних дій російських окупантів, знадобиться 3-4 роки. Про це повідомив перший заступник голови Укравтодору Андрій Івко.

Стало відомо, скільки часу знадобиться на відновлення автошляхів в Україні - today.ua

Він наголосив, що стільки часу знадобиться на відновлення дорожньої інфраструктури за наявності фінансування. Тобто, це залежить від держави.

Івко наголосив, що вся відновлена дорожня інфраструктура буде більш комфортною та безпечною.

Раніше стало відомо, що в Україні через повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ пошкоджено понад 20 000 км доріг загального користування. З них чимало доріг держзначення. При цьому загальна сума збитків для дорожньої інфраструктури становить вже понад 900 мільярдів гривень.

Стало відомо, скільки часу знадобиться на відновлення автошляхів в Україні Укравтодор насамперед розчищає і упорядковує дороги між обласними центрами та ті, якими евакуюють мирних жителів з районів бойових дій. У квітні акцент було зроблено, наприклад, на дорогах Київської області, яка сильно постраждала від російських окупантів. На місці деяких зруйнованих російськими окупантами мостів звели тимчасові переправи.

Нагадаємо, раніше повідомили, які вживані автомобілі українцям вигідніше купувати під час війни.