Стало відомо, скільки автомобілів випускають в Україні під час війни

Завод "Єврокар", розташований у Закарпатській області, у липні 2022 року випустив 192 автомобіля Skoda, повідомив Укравтопром. Це єдине підприємство в Україні, яке наразі випускає легкові автомобілі.

Стало відомо, скільки автомобілів випускають в Україні під час війни - today.ua

Слід зазначити, що виробництво автомобілів на "Єврокарі" у липні 2022 року лише на 11% менше, ніж було в аналогічному місяці мирного 2021 року.

В Україні до початку повномасштабного вторгнення військ РФ легковики також випускав Запорізький автомобілебудівний завод. Але їх робили з російських машинокомплектів, тож після 24 лютого виробництво повністю припинилося. Проте, ЗАЗ, зважаючи на все, продовжує працювати. Там випускають автобуси. Принаймні, у дилерів зараз є нові автобуси ЗАЗ.

Стало відомо, скільки автомобілів випускають в Україні під час війни "Єврокар" відновив роботу у червні, після того, як в Україні покращилася ситуація з безпекою. Зараз там випускають кілька моделей Skoda. Наприклад, середньорозмірні кросовери Skoda Kodiaq та компактні кросовери Skoda Karoq.

В Україні зараз продають практично всі моделі Skoda, які були на українському ринку до 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Електронному кабінеті водія відновили дві корисні послуги для власників автомобілів.