Стало відомо, коли в Україні з'явиться новий Nissan X-Trail

У другій половині 2022 року в Україні почнуться продажі кросовера Nissan X-Trail четвертого покоління, чия офіційна прем'єра відбулася навесні 2021 року. Українські ціни на нього ще не оголошено.

Стало відомо, коли в Україні з'явиться новий Nissan X-Trail  - today.ua

Nissan X-Trail нового покоління побудовано на платформі CMF-C/D. Його довжина становить 4681 мм, ширина – 1840 мм, висота – 1730 мм, а колісна база – 2706 мм. Дорожній просвіт – 212 мм.

Кросовер зберіг V-подібну решітку радіатора, яка стала масивнішою, і отримав нову головну оптику, нові задні фари та нові колісні диски. Салон оброблений новими матеріалами, з'явилося сучасне обладнання та нові системи безпеки.

Стало відомо, коли в Україні з'явиться новий Nissan X-Trail Яким силовим агрегатом на українському ринку буде оснащуватись новий X-Trail – ще не відомо. У Китаї, наприклад, він оснащується 1,5 л бензиновим турбодвигуном потужністю 204 к.с., який працює разом із варіатором. Чи буде такий силовий агрегат у Європі – поки що не відомо.

За чутками, європейська версія може отримати силову гібридну установку e-Power. У цій системі колеса обертає електромотор, а бензиновий двигун постійно працює як генератор.

Стало відомо, коли в Україні з'явиться новий Nissan X-Trail В Україні Nissan X-Trail третього покоління зараз коштує від 679 170 гривень. Він оснащується 2,0 л двигуном потужністю 144 к.с., який працює разом з механічною коробкою передач. Привід – передній. Повнопривідна версія коштує від 796 040 гривень.

Стало відомо, коли в Україні з'явиться новий Nissan X-Trail Нагадаємо, раніше стало відомо, що електричний хетчбек Nissan Leaf нового, третього, покоління, який з'явиться до 2025 року, змінить форму кузова і стане компактним кросовером.