Стало відомо, коли дебютує електричний Гелендваген

Mercedes-Benz G-Class з електричною силовою установкою з'явиться в продажу у 2022 або 2023 році. Прем'єра його концепту відбудеться набагато раніше - у вересні 2021 року на автосалоні в Мюнхені, повідомили німецькі ЗМІ з посиланням на інсайдерську інформацію.

Стало відомо, коли дебютує електричний Гелендваген - today.ua

Електричний Гелендваген збереже квадратний дизайн кузова стандартного Гелика з двигуном внутрішнього згоряння, а також його позашляхові якості.

З чуток, він отримає два електромотора (по одному на кожну вісь) і дуже ємну батарею. Запас ходу складе близько 500 км. Але, повторимо, офіційно ця інформація ще не підтверджена.

Про те, що у Mercedes-Benz G-Class буде версія з електричною силовою установкою, заговорили ще кілька років тому. На початку поточного року німецький автогігант запатентував назву для цієї новинки - EQG.

Стало відомо, коли дебютує електричний Гелендваген

Потрібно відзначити, що на даний момент Mercedes-Benz ще навіть не тестував на дорогах загального користування прототип електричного G-Class. Можливо, Mercedes дійсно готує сюрприз на вересень...

Нагадаємо, раніше почалися продажі найдешевшої версії Mercedes-Benz G-Class - Mercedes G350 з чотирициліндровим 2,0 л турбодвигуном.