Стало відомо, яким буде електричний кросовер Nissan Leaf

Автор: Максимов Віталій

Електромобіль Nissan Leaf нового покоління стане компактним кроссовером і буде схожим на концепт Chill-Out. Про це повідомило видання Automotive News із посиланням на інсайдерську інформацію.

Стало відомо, яким буде електричний кросовер Nissan Leaf - today.ua

Nissan Leaf першого покоління з'явився у 2010 році. Наразі покупцям пропонують його друге покоління (з 2017 року). Це один із найпопулярніших електромобілів у всьому світі (у тому числі й в Україні). Зараз це компактний хетчбек. Але в новому, третьому, поколінні Leaf зміниться кардинальним чином. Це буде не хетчбек, а кросовер.

Втім, ця інформація давно не є новою. Про те, що Nissan Leaf у новому покоління стане кросовером, повідомлялося ще у 2021 році. Тоді про це розповів голова європейського офісу Nissan Гійом Картьє. Новина в тому, що кросовер Leaf збудують на базі концепту Nissan Chill-Out (його показали у 2021 році).

За даними Automotive News, зовні кросовер Leaf не сильно відрізнятиметься від концепту Nissan Chill-Out. Він збереже екстер'єр концепту практично без змін. І це хороша новина, адже концепт Chill-Out, на наш погляд, виглядає красиво. Але салон у серійної версії буде традиційнішим, ніж салон Chill-Out.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Стало відомо, яким буде електричний кросовер Nissan Leaf

У концепту Chill-Out немає традиційних органів управління, немає кермового колеса, наприклад. На панелі приладів домінує великий екран. Акцент зроблено на автономних системах керування автомобілем. Але для таких технологій ще не настав час. Тому у кросовера Leaf буде традиційніший салон.

Про електричну силову установку Nissan Leaf третього покоління ще нічого не відомо. Це зрозуміло, враховуючи, що у продажу він з'явиться навіть не наступного 2024 року, а у 2025 році або навіть у 2026 році. У будь-якому випадку, електричний кросовер Leaf повинен мати доступну ціну. Хоча б у стандартній комплектації, щоб він міг конкурувати у своєму сегменті. А сегмент компактних кросоверів зростає дуже швидко. Зараз багато провідних автовиробників розробляють або вже розробили електричні компактні кросовери.

Стало відомо, яким буде електричний кросовер Nissan Leaf

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що Nissan Leaf першого покоління, який з'явився у 2010 році, мав запас ходу лише у 160 км. Також критикували його неоднозначний дизайн. Модель другого покоління отримала традиційніший дизайн кузова і збільшений запас ходу.

Раніше у Мережі вперше показали новий кросовер Nissan Qashqai.