Стало відомо, які нові послуги з'являться у сервісних центрах МВС

В Україні у 2023 році збільшиться кількість онлайн послуг, які надають сервісні центри МВС. Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Стало відомо, які нові послуги з'являться у сервісних центрах МВС - today.ua

Зокрема, цього року українські автомобілісти зможуть онлайн заплатити за відповідальне зберігання номерних знаків у сервісному центрі МВС, а також замовити через Електронний кабінет водія індивідуальні номерні знаки. До речі, у 2022 році в Україні видали 2 104 індивідуальних автомобільних номерних знаків.

Крім того, можна буде через мобільний додаток "Дія" перереєструвати автомобіль та інше ТЗ із підписанням договору купівлі-продажу. На наш погляд, це буде одне з найважливіших нововведень сервісних центрів МВС у 2023 році.

Коли саме в українських автомобілістів з'являться ці можливості – достеменно не відомо. За даними Головного сервісного центру МВС, це станеться вже найближчим часом.

Стало відомо, які нові послуги з'являться у сервісних центрах МВС

Появу деяких цих послуг анонсували ще у 2022 році. Але тоді не було відомо, коли їх реалізують. Тепер відомо точно – у 2023 році.

Нагадаємо, влада спростувала чутки про те, що в Україні в 2023 році нібито введуть обов'язковий техогляд для абсолютно всіх автомобілів.