Стало відомо, як кандидати у водії самостійно готуються до іспитів

Автор: Максимов Віталій

63% кандидатів у водії, які самостійно готувалися до теоретичного іспиту, успішно його склали. Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Стало відомо, як кандидати у водії самостійно готуються до іспитів - today.ua

З 22 листопада по 30 листопада 2023 року до територіальних сервісних центрів МВС звернулися 344 особи, які самостійно готувалися до теоретичного іспиту на отримання посвідчення водія (таку можливість у нашій країні запровадили минулого місяця). З них 216 осіб успішно склали теоретичний іспит, тобто 63%.

За цей період лише 24% кандидатів у водії, які готувалися до теоретичного іспиту в автошколах, успішно його склали. Керівник управління комунікації Головного сервісного центру МВС Катерина Самітовська вважає, що це свідчить про те, що кандидати у водії добре самостійно готуються до теоретичного іспиту.

Нагадаємо, що тепер кандидати у водії можуть вивчати теорію як в автошколі, так і самостійно. Кому як зручніше.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Як самостійно готуються до теоретичного іспиту? Вчать ПДР, дивляться відеоуроки у Інтернеті. На сайті Головного сервісного центру МВС є спеціальний онлайн-тренажер.

Перед іспитом кандидат у водії має обов'язково повідомити адміністратора сервісного центру МВС про те, що він самостійно вивчав теорію. Записатися на теоретичний іспит можна через термінал у сервісному центрі МВС чи онлайн. Запис онлайн йде на 14 днів уперед, а через термінал – лише на 3 дні уперед.

Стало відомо, як кандидати у водії самостійно готуються до іспитів

Під час теоретичного іспиту кандидат у водії має протягом 20 хвилин відповісти на 20 питань. Допускається лише 2 помилки. Якщо помилок більше, то іспит вважається проваленим. Наступна спроба призначається на 11-й день.

Нагадаємо, у червні 2023 року МВС почало реформувати сервісні центри МВС та посилило контроль за процесом складання теоретичного та практичного іспитів. У класах для теоретичного іспиту тепер має бути чотири відеокамери з аудіозаписом. Таке ж обладнання має бути і в автомобілях для практичного іспиту. Незабаром планують запровадити ще одне нововведення – допуск до класу для теоретичного іспиту лише після автоматичної ідентифікації обличчя кандидата у водії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

МВС розраховує, що ці нововведення допоможуть знизити до мінімуму корупцію при отриманні посвідчення водія, що в свою чергу має знизити кількість ДТП. Нововведення корисні. Але деякі водії скаржаться, що їм тепер доводиться їхати в інші міста, щоб скласти теоретичний чи практичний іспит. Справа в тому, що іспити тепер приймають не у всіх сервісних центрах МВС.

Раніше ми назвали п'ять найкращих не битих позашляховиків 4x4 за ціною до 6000 доларів.