Стало відомо, як буде називатися новий позашляховик VW

Новий електричний позашляховик Volkswagen, який стане конкурентом Jeep Wrangler і Land Rover Defender, буде називатися Scout. Про це повідомляє Motor Trend з посиланням на одного з топ-менеджерів німецького автогіганта.

Стало відомо, як буде називатися новий позашляховик VW - today.ua

Ще в 2018 році вперше з'явилися чутки, що Volkswagen планує розробити надійний, міцний електричний позашляховик, здатний подолати серйозне бездоріжжя. Стверджувалося навіть, що його назвуть "T-Rug" або "Ruggdzz".

Однак, якщо чутки про електричний позашляховик підтвердилися, то про його назву - ні.

За даними Motor Trend, цей новий SUV буде називатися Volkswagen Scout. Німецький автогігант зараз володіє правами на назву "Scout". Не виключено, що Scout стане окремим брендом компанії Volkswagen. І він може продаватися в окремих дилерських центрах.

Коли цей німецький позашляховик з'явиться в продажу - не відомо. Мабуть, навряд чи це станеться в найближчі пару років. Однак, немає практично ніяких сумнівів, що він рано чи пізно з'явиться. Тим більше, що Jeep планує випустити електричний Wrangler, а Ford - електричний Bronco.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Volkswagen почав випускати в Індії новий кросовер Volkswagen Taigun. Його ціна - приблизно від 13 000 доларів.