Українська митниця відправляє конфісковані євробляхи до Європи літаками

Україна відправила до Німеччини спорткар Lamborghini Aventador, який за рішенням суду був конфіскований через порушення терміну тимчасового ввезення. Про це повідомила Київська митниця.

Українська митниця відправляє конфісковані євробляхи до Європи літаками - today.ua

На цьому Aventador вартістю 600 тисяч євро в Україну в'їхав громадянин Ізраїлю. Проте він у встановлені законом терміни не вивіз спорткар з України. Тож Київська митниця вилучила автомобіль. За рішенням суду, громадянина Ізраїлю за порушення митного законодавства оштрафували на 170 тисяч гривень, а спорткар конфіскували.

Надалі виявилося, що Lamborghini Aventador перебуває у міжнародному розшуку. У Німеччині він фігурує як речовий доказ у кримінальній справі про шахрайство. Тому на запит німецької сторони його відправили до Німеччини.

Українська митниця відправляє конфісковані євробляхи до Європи літаками

Весь цей час Aventador зберігався на Київській митниці. Його спершу передали представникам Головного слідчого управління Нацполіції України, а потім відправили літаком до Німеччини.

Українська митниця відправляє конфісковані євробляхи до Європи літаками

За кермом цього спорткара нікому побувати не вдалося, тому що його транспортували до аеропорту на евакуаторі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що митниця вилучила іномарку, яку розмитнили ще у 2019 році. Митникам видалася підозріла довіреність, яку надали під час ввезення машини. Вони вважають її підробленою. Справа в тому, що митниця може перевіряти документи протягом трьох років.