МВС збільшило кількість камер автофіксації порушень ПДР

З 10 вересня на дорогах України запрацювали 20 нових систем автофіксації порушень ПДР. Про це розповів заступник голови Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

МВС збільшило кількість камер автофіксації порушень ПДР - today.ua

Зокрема, нові камери автофіксації порушень ПДР з'явилися на автомобільних дорогах Полтавської області, а також в містах Кременчук, Миколаїв, Полтава, Харків та Чернівці.

Системи фіксації порушень ПДР, які працюють в автоматичному режимі, встановлені на тих ділянках доріг, де найчастіше відбуваються ДТП.

Таким чином, на даний момент за дотриманням водіями швидкісного режиму на автомобільних дорогах України вже стежать 138 систем автофіксації порушень ПДР.

Нагадаємо, камери автофіксації порушень ПДР (система "Каскад") працюють в Україні з червня 2020 року. За цей час за ними винесено 2 313 730 адміністративних постанов за порушення швидкісного режиму. З них 1 952 301 постанову вже оплачено. Державний бюджет отримав 376 646 829 гривень.

На ділянках доріг, де встановлені камери автофіксації, кількість ДТП з потерпілими і загиблими знизилося в 3 рази.

Нагадаємо, з 30 серпня 2021 року в Україні на 10 нових ділянках доріг почали вимірювати швидкість за допомогою лазерних радарів TruCAM. Також збільшили кількість цих пристроїв.