SsangYong змінитьназву на KG Mobility через “болісний імідж“

Компанія SsangYong, найстаріший південнокорейський автовиробник, яку у 2022 році купила KG Group, поміняє назву на KG Mobility. Південнокорейський автогігант хоче таким чином позбутися "болючого іміджу".

SsangYong змінитьназву на KG Mobility через “болісний імідж“ - today.ua

SsangYong заснували у 1954 році, але тоді він називався інакше. Назва SsangYong з'явилося на початку 1980-х років. Спочатку ця компанія випускала лише армійські позашляховики. У 1990-х роках купила цю компанію корпорація Daewoo. Потім її продали китайській компанії SAIC Motor, а потім – індійській корпорації Mahindra & Mahindra. Зрештою у 2022 році KG Group стала власником SsangYong.

У березні 2023 року відбудуться збори акціонерів KG Group, на яких повинна бути схвалена зміна назви найстарішого південнокорейського автовиробника. Це питання вже вирішено позитивно, залишилося лише його офіційно оформити.

SsangYong змінитьназву на KG Mobility через “болісний імідж“ SsangYong Torres

Глава KG Group сказав, що SsangYong має багато шанувальників з хорошими спогадами, але ця компанія також має "болісний імідж". Саме тому і вирішили змінити назву.

Зараз компанія SsangYong продає автомобілі в Європі, Південній Кореї та деяких інших країнах. Цікаво буде подивитися, як зміниться автомобілі цієї компанії після зміни назви.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Південна Корея передала 100 пікапів Ssang Yong Musso для ЗСУ.