Sony та Honda показали фото нового електромобіля

Автор: Максимов Віталій

Компанії Sony та Honda, які створили в 2022 році спільне підприємство з розробки та випуску електромобілів, показали в Мережі зображення-тизер свого першого електрокара. Концепт цієї новинки дебютує у січні 2023 року на міжнародній виставці Consumer Electronics Show у Лас-Вегасі, США.

Sony та Honda показали фото нового електромобіля - today.ua

Спільне підприємство Sony Honda Mobility планує розпочати випуск електромобілів у 2026 році. Ці компанії сподіваються виграти від співпраці одна з одною.

Поки що про перший електрокар компаній Sony і Honda ще майже нічого не відомо. Ще навіть не відома його назва, не кажучи вже про електричну силову установку та запас ходу. Стверджується лише, що це буде високотехнологічний автомобіль. Він отримає систему автономного водіння 2-го рівня (за певних обставин буде використовуватися система 3-го рівня). Також не виключено, що він отримає PlayStation 5 та інші технології Sony, які не пов'язані із автомобілями.

Sony та Honda показали фото нового електромобіля

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Ми знаємо, що Sony Honda Mobility випускатиме електромобілі в США. Але не виключено, що їхній випуск також організують і в Японії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Попередні замовлення на електромобілі Sony Honda Mobility почнуть приймати у першій половині 2025 року. Продаж розпочнеться наприкінці 2025 року, а постачання почнеться у 2026 році.

Нагадаємо, раніше Honda показала свій новий електричний кросовер Honda Prologue.