Sony та Honda випускатимуть автомобілі під брендом Afeela

Sony Honda Mobility, спільне підприємство компаній Sony та Honda, представило на міжнародній виставці споживчої електроніки Consumer Electronics Show у США прототип свого першого автомобіля. Це підприємство випускатиме автомобілі під брендом Afeela.

Sony та Honda випускатимуть автомобілі під брендом Afeela - today.ua

Концепт, представлений Sony Honda Mobility у США, називається Vision-S. Вперше концепт під цією назвою показали кілька років тому. Нам важко сказати, чим зовні цей новий концепт відрізняється від тих, що ми бачили раніше. В усякому разі, у попередніх концептів не було логотипу Afeela.

Чому було обрано саме цю назву для нового автомобільного бренду – поки що не відомо. Мабуть, у цьому є все-таки якийсь прихований від нас зміст.

Sony та Honda випускатимуть автомобілі під брендом Afeela

За словами генерального директора Sony Honda Mobility Ясухіде Мізуно, попередні замовлення автомобілів, вірніше електромобілів, бренду Afeela розпочнуться у першій половині 2025 року. Дилери почнуть одержувати ці машини навесні 2026 року.

Електромобілі Afeela отримають передові системи комунікації та безпеки. Sony забезпечить доступ до фільмів, музики та ігор. Наприклад, ці електромобілі матимуть PlayStation 5. Qualcomm надасть свої найкращі чіпи Snapdragon для автомобільних технологій, а Epic Games – Unreal Engine для графічних інтерфейсів.

Sony та Honda випускатимуть автомобілі під брендом Afeela

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, чим здивує компанія Honda у 2023 році.