Smart показав, яким буде його електричний кросовер

На автосалоні в Мюнхені відбулася презентація концепту Smart Concept №1, на базі якого випустять електричний кросовер. Його продаватимуть і в Європі.

Smart показав, яким буде його електричний кросовер - today.ua

Smart Concept №1 створено китайською компанією Geely і німецьким концерном Daimler. Вони зараз є рівноправними власниками бренду Smart.

Ще в 2005 році компанія Smart показала концепт кросовера Formore, але він в серійне виробництво не потрапив (через фінансові проблеми компанії). І ось тепер Smart готовий випускати кросовери. Причому, електричні.

Smart показав, яким буде його електричний кросовер Concept №1 за своїми розмірами більше, ніж автомобілі ForTwo і ForFour. Він приблизно такий же, як Mini Countryman. Його довжина становить 4,29 м, ширина - 1,91 м, висота - 1,70 м, а колісна база - 2,75 м. Звертає на себе увагу дивно довга колісна база для такого невеликого автомобіля.

Smart показав, яким буде його електричний кросовер Тобто Smart планує робити автомобілі, які значно більше за розмірами, ніж ForTwo і ForFour.

Продажі електричного кросовера Smart почнуться в 2022 році. Спочатку він з'явиться в Китаї, а потім - в Європі.

Smart показав, яким буде його електричний кросовер Нагадаємо, раніше експерти JD Power назвали ТОП-3 найнадійніших кросоверів за категоріями.