“Слуги народу“ стрімко замітають у ЗМІ сліди ДТП за участю свого нардепа Трухіна

Резонансна ДТП за участю трьох автомобілів сталася в Києві напередодні дня Незалежності, 23 серпня. Близько 15:45 у Дарницькому районі столиці не змогли розминутися три автомобілі: Audi, Ford і Daewoo.

“Слуги народу“ стрімко замітають у ЗМІ сліди ДТП за участю свого нардепа Трухіна - today.ua

В ході пригоди було травмовано 6 осіб, серед яких - двоє дітей, а також Голова Комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі. Втім, таких ДТП в місті-мільйоннику щодня трапляється десятки. Однак ЗМІ звернули увагу саме на це через те, що призвідником події називають депутата з президентської фракції Олександра Трухіна.

Судячи зі свідчень очевидців, водій, який був за кермом Audi, не дотримався безпечної дистанції та швидкості руху. Внаслідок цього, його Audi зіткнувся з Ford-ом. Від зіткнення Audi відкинуло на Daewoo. Таким чином в ДТП зіткнулися три автомобілі. А найголовніше, що від цього зіткнення постраждало шестеро людей. Серед них - двоє дітей, а також Голова Комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі.

Як згодом з'ясувалося, за кермом Audi, який і став першопричиною цього потрійного ДТП, знаходився голова Полтавської обласної організації "Слуги народу" Олександр Трухін. Він також є народним депутатом від цієї партії.

У день цієї події та після неї багато українських ЗМІ написали про це ДТП. Прізвище Трухина фігурувало у десятках публікацій. Однак уже через пару днів з інформацією про цю подію стало коїтися незрозуміле. Вона незбагненним чином зникла з багатьох видань. В Інтернеті на неї повно посилань. Однак майже жодне з них тепер не відкривається. Замість неї сторінка вибиває помилку. “Слуги народу“ стрімко замітають у ЗМІ сліди ДТП за участю свого нардепа Трухіна“Слуги народу“ стрімко замітають у ЗМІ сліди ДТП за участю свого нардепа Трухіна“Слуги народу“ стрімко замітають у ЗМІ сліди ДТП за участю свого нардепа Трухіна Про це, зокрема, написали в Facebook-акаунті ЗупиниЛося.

"Ці новини... Видалені! Згідно з нашою неофіційною інформацією, деякі особи і представники піар-агентств (назвемо їх посередниками) активно пропонують політичним і спортивним виданням певні грошові суми за видалення новини про Трухіна. Тих, хто категорично не погоджується, тих просять залишити новину, але всередині видалити саме інформацію про нардепа Трухіна", - пишуть в ЗупиниЛося.

“Слуги народу“ стрімко замітають у ЗМІ сліди ДТП за участю свого нардепа Трухіна При цьому з'явилася також й інша інформація, що стосується цієї події, пишуть у Facebook. Нібито ситуацією дуже незадоволений президент Зеленський. Його політсилі і так нині вистачає негативу. Тому від вищого керівництва партії Трухіну дано вказівку зачистити інфополе від будь-яких згадок про цю подію.

Нагадаємо, популярна телеведуча Соломія Вітвіцька також цього літа потрапила в ДТП. Правда, за кермом була не вона.

ДЖЕРЕЛОfacebook