Скільки українці можуть їздити без реєстрації автомобіля в МВС

Автор: Максимов Віталій

В Україні щорічно продають сотні тисяч нових і б/в автомобілів. Але скільки часу можна їздити без реєстрації автомобіля в МВС? Відповідь на це питання дали експерти компанії "Дорожній адвокат".

Скільки українці можуть їздити без реєстрації автомобіля в МВС - today.ua

В українському законодавстві говориться, що автомобілі потрібно зареєструвати протягом десяти діб після придбання або розмитнення.

При цьому українське законодавство, в тому числі правила дорожнього руху, забороняє керувати машиною, яку не зареєстровано в сервісних центрах МВС або через центри надання адміністративних послуг.

Термін реєстрації автомобіля продовжується, якщо є документи, що підтверджують неможливість своєчасного його оформлення з поважних причин.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Заборонено їздити на машинах, які не зареєстровані в поліції. В іншому випадку водія оштрафують на 850 гривень. При повторному такому порушенні протягом року штраф складе 1 700 гривень або громадські роботи з можливим вилученням автомобіля.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Таким чином, зареєструвати автомобіль потрібно за 10 днів. В іншому випадку можна не тільки заплатити штраф, а й позбутися його. Якщо, звичайно, немає доказів, що у власника не було реальної можливості зареєструвати свою машину.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що приблизно 150 тисяч українців не можуть скористатися пільговим розмитненням автомобілів на іноземній реєстрації.