Skoda вперше показала Superb нового покоління

Компанія Skoda планує восени 2023 року випустити на ринок Skoda Superb нового покоління. Чеський автогігант розмістив у Мережі зображення-тизери цієї новинки, тому ми з вами вже зараз можемо уявити, як приблизно вона виглядатиме.

Skoda вперше показала Superb нового покоління - today.ua

Skoda Superb першого покоління з'явилася у 2001 році. Наразі автомобілістам пропонують третє покоління цієї моделі. Потрібно відзначити, що Superb третього покоління з'явився у 2015 році, тому, на нашу думку, випуск його нового покоління вже давно назрів.

Що ми знаємо про Skoda Superb нового, четвертого, покоління, продажі якого почнуться восени 2023 року? Покупцям його запропонують у двох варіантах кузова – ліфтбек та універсал. Цікаво, що новий Volkswagen Passat, який технічно пов'язаний із Superb, випускатимуть лише у кузові універсал.

Skoda стверджує, що Superb четвертого покоління "встановить стандарти комфорту та простору". Тобто він буде дуже просторим та комфортним автомобілем. До речі, автомобілі Skoda завжди відрізнялися від своїх конкурентів просторим салоном і більш містким багажником.

Skoda вперше показала Superb нового покоління

До лінійки двигунів увійдуть бензинові силові агрегати. Чи будуть дизельні двигуни – ще не відомо. У будь-якому випадку це буде останнє покоління Superb з двигунами внутрішнього згоряння. Якщо колись з'явиться Superb п'ятого покоління, то він, мабуть, отримає електричну силову установку.

Skoda Superb третього покоління зараз випускають у Чехії у Квасінах. Але виробництво Superb четвертого покоління налагодять у Словаччині (у Братиславі). Ця новинка з'явиться у продажу восени 2023 року. Скільки вона коштуватиме – ще не відомо.

В Україні зараз ліфтбек Skoda Superb 2024 модельного року у стандартній комплектації коштує від 1 459 925 гривень. Він оснащується 2,0-літровим бензиновим двигуном TSI потужністю 190 к.с., який працює разом із коробкою передач 7DSG. Більш потужний Superb з повним приводом та мотором на 280 к.с. коштує від 1 653 825 гривень.

Skoda вперше показала Superb нового покоління

Універсал Skoda Superb 2024 модельного року у стандартній комплектації коштує 1 530 768 гривень. Він також оснащується 2,0-літровим бензиновим двигуном TSI потужністю 190 к.с. та коробкою передач 7DSG.

Нагадаємо, раніше компанія Skoda нарешті розсекретила свої плани щодо випуску нових моделей до 2026 року. Серед новинок чеського автогіганта буде кілька кросоверів, зокрема з електричною силовою установкою.