Skoda тестує на дорогах свій новий седан

Фотошпигуни помітили в Індії під час дорожніх тестів новий седан Skoda Slavia. Його тестують в сильно закамуфльованому вигляді. Це означає, що дебютує він ще не скоро.

Skoda тестує на дорогах свій новий седан - today.ua

Судячи з усього, у Slavia буде характерна для автомобілів Skoda решітка радіатора. Ми помітили легкосплавні колісні диски спортивного дизайну. В цілому, навіть незважаючи на камуфляж, виглядає ця новинка непогано.

На даний момент відомо, що Skoda Slavia побудована на модернізованій платформі MQB-A0-IN. Платформа спеціально розрахована для створення доступних автомобілів для індійського ринку. У седана буде просторий салон і місткий багажник, чим відрізняються практично всі моделі чеського автогіганта.

Стверджується, що в деяких комплектаціях буде повністю цифрова приладова панель, 10-дюймовий дисплей мультимедійної системи, підтримка Android Auto і Apple CarPlay, автоматичний клімат-контроль і шість подушок безпеки.

У лінійку двигунів увійдуть два бензинових силових агрегати. Це 1,0 л турбомотор потужністю 115 к.с. і 175 Нм крутного моменту, який працює з 6-ступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач, а також 1,5 л турбомотор потужністю 150 к.с. і 250 Нм крутного моменту, який працює з 6-ступінчастою механічною або 7-ступінчастою DSG.

Нагадаємо, раніше блогер розібрав Skoda Karoq і показав, що всередині.