Skoda розсекретила зовнішність нового крос-купе

Компанія Skoda показала дизайнерські скетчі свого нового купе-кросовера Skoda Enyaq Coupe iV, який з'явиться у продажу найближчими місяцями. Його офіційна прем'єра відбудеться 21 січня у Празі.

Skoda розсекретила зовнішність нового крос-купе - today.ua

У Skoda у модельній лінійці вже є купе-кросовери Kodiaq GT та Kamiq GT, але вони продаються лише у Китаї. Новий Enyaq Coupe iV, зважаючи на все, на відміну від них буде глобальною моделлю.

Нове чеське крос-купе має скласти конкуренцію таким моделям, як, наприклад, Volkswagen ID.5 та Audi Q4 Sportback E-Tron. Але Enyaq Coupe iV перед конкурентами матиме одну серйозну перевагу – дуже низький коефіцієнт лобового опору. Якщо бути більш точним, то коефіцієнт лобового опору цього автомобіля всього 0,234. Skoda розсекретила зовнішність нового крос-купе У базовій комплектації Enyaq Coupe iV отримає панорамний дах та світлодіодну оптику. За додаткову оплату можна буде отримати матричну світлотехніку та підсвічування заглушки, встановленої на місці решітки радіатора.

У цього купе-кросовера буде три варіанти електричної силової установки – потужністю 177 к.с., 201 к.с. та 261 к.с. Перші два варіанти мають один електромотор, а третій варіант – 2 електромотори. Вони також мають різні батареї і, як наслідок, різний запас ходу. У базовій комплектації запас ходу, наприклад, становитиме 410 км.

Skoda офіційно представить Skoda Enyaq Coupe iV 21 січня. Ціни ще не оголошено.

Skoda розсекретила зовнішність нового крос-купе Нагадаємо, раніше блогер розібрав Skoda Octavia та показав, що у неї всередині.