Skoda розсекретила свої плани щодо випуску нових моделей

Компанія Skoda в найближчі кілька років розробить та випустить на ринок кілька оновлених та абсолютно нових автомобілів. Серед них буде шість електромобілів. Про це стало відомо за підсумками прес-конференції чеського автогіганта.

Skoda розсекретила свої плани щодо випуску нових моделей - today.ua

Зокрема, до 2026 року компанія Skoda планує почати продавати щонайменше шість нових електромобілів. Особливу увагу слід звернути на новий компактний кросовер Elroq, який замінить Skoda Karoq. У продажу він з'явиться у 2024 році. Його довжина становитиме близько 4,5 м.

У 2025 році з'являться кросовер Skoda Enyaq другого покоління та Enyaq Coupe, а також новий електромобіль Skoda початкового рівня. Цей електромобіль початкового рівня зараз відомий лише під кодовим позначенням "Small". Його довжина становитиме близько 4,1 метра. Він коштуватиме близько 25 000 євро.

У 2026 році розпочнеться продаж нового електричного універсала. Він зараз відомий як "Combi". Його довжина буде приблизно 4,7 метра. У 2026 році покупцям запропонують також новий електричний семимісний кросовер "Space" з "величезним салоном". Його довжина становитиме близько 4,9 метрів.

Skoda розсекретила свої плани щодо випуску нових моделей

У розробку та випуск цих шести нових електромобілів компанія Skoda інвестує 5,6 млрд євро. До кінця 2020-х років продаж електромобілів повинен займати 70% від загального обсягу продажів цього чеського автогіганта.

Але Skoda не відмовляється і від випуску автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння. Вже восени 2023 року дебютує Skoda Superb нового покоління (у кузові ліфтбек та універсал), а також новий кросовер Kodiaq. Вони будуть мати й гібридні версії.

Також у 2023 році покупцям запропонують оновлений компактний кросовер Skoda Kamiq та компактний хетчбек Scala. У 2024 році з'явиться оновлена Skoda Octavia. Покупцям її, як і раніше, пропонуватимуть у двох варіантах кузова – ліфтбек та універсал.

Skoda розсекретила свої плани щодо випуску нових моделей

Крім того, у 2023 році розпочнеться продаж нової топової комплектації кросовера Skoda Enyaq. Вона називатиметься Laurin & Klement. Нагадаємо, що Enyaq другого покоління з'явиться у 2025 році.

В Україні компанія Skoda теж продаватиме свої новинки, але, мабуть, не всі. Сподіваємось, що в нашій країні буде представлений компактний кросовер Skoda Elroq, на який боси чеського автогіганта покладають великі надії.

Нагадаємо, раніше дизайнери показали, якою може бути Skoda Octavia нового покоління.