Skoda показала свій найбільш дешевий автомобіль

Skoda показала перший тизер своєї нової моделі Skoda Slavia. Її офіційна презентація відбудеться в найближчі 2-3 місяці.

Skoda показала свій найбільш дешевий автомобіль - today.ua

Важко сказати щось конкретне про дизайн Slavia. У всякому разі, на тизері автомобіль дуже схожий на тестовий прототип, який раніше фотошпигуни бачили під час дорожніх тестів в Європі.

Skoda Slavia буде компактною моделлю зі збільшеним дорожнім просвітом. Стверджується, що ця новинка розробляється для Індії. А так як в Індії погані дороги, то у Slavia збільшений дорожній просвіт. Однак, Slavia тестують в Європі, тому не виключено, що її будуть продавати в різних країнах світу.

Skoda показала свій найбільш дешевий автомобіль Що ж стосується салону, то його фотографій ще немає. Швидше за все, салон буде виконаний в такому ж стилі, як салон нового Skoda Kushaq.

Skoda Slavia побудована на платформі MQB-A0-IN, яка лежить також в основі кроссовера Kushaq. Це означає, що в лінійку двигунів Slavia увійдуть два силові агрегати: 1,0 л мотор потужністю 115 к.с. і 1,5 л мотор потужністю 150 к.с. Коробка передач - шестиступінчаста механічна або автоматична.

З чуток, Skoda Slavia буде найдоступнішим автомобілем у модельній лінійці Skoda. Правда, ціни поки не оголошені.

Skoda показала свій найбільш дешевий автомобіль Нагадаємо, раніше блогер розібрав Skoda Karoq і показав, що всередині.