Skoda перенесла частину виробництва з України до Чехії

Компанія Skoda перенесла частину виробництва кабельного джгута з України до Чехії, щоб захистити себе від збоїв у постачанні компонентів. Про це повідомляла прес-служба чеського автогіганта.

Skoda перенесла частину виробництва з України до Чехії - today.ua

Член ради директорів із закупівель компанії Skoda Карстен Шнаке сказав, що їм удалося швидко відновити виробництво в Україні, а також збільшити виробничі потужності.

Проте, в Україні продовжуються військові дії проти російських окупантів. Для того, щоб мінімізувати вплив війни в Україні на постачання джгутів, компанія Skoda перенесла частину виробництва кабельного джгута до Чехії, зокрема, до міста Млада-Болеслав. До речі, там зараз працюють 35 українських жінок. Вони навчають нових працівників.

Skoda перенесла частину виробництва з України до Чехії Питання наявності кабельного джгута зараз дуже актуальне для чеського автогіганта. Про це свідчить той факт, що чехи через його дефіцит на 8 тижнів призупинили виробництво свого електричного кросовера Skoda Enyaq iV.

Нагадаємо, на початку травня в Україні відновився продаж нових автомобілів Skoda. У середині травня завод "Єврокар" відновив виробництво чеських автомобілів у Закарпатській області, яке було зупинено після 24 лютого.

Раніше стало відомо, що Skoda почала випускати новий бюджетний седан.