Skoda Octavia отримає подовжену версію

Популярна в Україні Skoda Octavia отримає подовжену версію, завдяки чому її салон стане ще більш просторим, ніж зараз. Однак, українським любителям чеських машин радіти передчасно.

Skoda Octavia отримає подовжену версію - today.ua

Практично кожна модель компанії Skoda лідирує в своєму сегменті завдяки просторому салону і обсягу багажника. Чехи завжди стежили за тим, щоб їх машини були просторими і з великими багажниками.

Але китайцям потрібно ще більше місця. Саме для них чеський автогігант розробить подовжену версію Skoda Octavia.

Довжина подовженої Octavia буде на 64 мм більше, ніж у стандартної версії, а колісна база - на 44 мм більше. Зовні вона теж отримає невеликі зміни в порівнянні зі стандартною моделлю (наприклад, рестайлінговий передній бампер).

Skoda Octavia отримає подовжену версію У лінійку двигунів увійдуть 1,2 та 1,4 л турбовані агрегати TSI потужністю 116 і 150 к.с. відповідно. Вони будуть працювати разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач або з 7-ступінчастим «роботом».

Нагадаємо, в серпні поточного року в Україні стартував продаж Skoda Octavia нового, четвертого, покоління. У базовій комплектації ACTIVE вона коштує 572 250 гривень.