Як правильно сидіти за кермом?

Деякі водії відчувають втому навіть після короткочасної поїздки. Іноді вони потрапляють в аварію, як то кажуть, на рівному місці. Часто це відбувається через те, що водії неправильно сидять за кермом. Skoda нагадала водіям, як потрібно правильно сидіти за кермом...

Як правильно сидіти за кермом? - today.ua

Експерт компанії Skoda Роберт Щястни стверджує, що водій повинен сидіти як можна більш вертикально. Це гарантує хороший огляд і можливість управління всіма функціями машини.

Крім того, в такому положенні навряд чи при аварійному гальмуванні людина через інерцію проскальзне вперед під ременем безпеки.

Як правильно сидіти за кермом? Експерт каже, що є основне правило подовжнього регулювання сидіння. Ноги не повинні бути повністю витягнуті, навіть якщо повністю вичавити педаль. Ноги завжди повинні залишатися трохи зігнутими.

Як правильно сидіти за кермом? Під час руху у водія руки на кермі повинні відповідати положенням стрілок годинника на "9" і "3". Це оптимальна позиція рук на кермі.

Крім того, під час руху спина водія в області лопаток повинна бути щільно притиснута до спинки крісла. Витягнуті руки в районі зап'ястя лежать на верхній частині обода керма.

Як правильно сидіти за кермом? Експерт радить, щоб верхня частина підголівника була на висоті верхівки голови водія. Головне - верх підголівника не повинен бути нижче верхньої межі вуха.

Як правильно сидіти за кермом? Також важливо, щоб між головою водія і стелею міг поміститися кулак. Тобто сидіння потрібно відрегулювати відповідним чином. Це знижує ризик пошкодження хребта при ДТП.

Як правильно сидіти за кермом? Раніше стало відомо, чому водіям взимку потрібно обов'язково знімати верхній одяг в автомобілі.