Штрафи за перевищення швидкості розсилають із затримкою у два місяці

Українські водії, які перевищують швидкісний режим, отримуватимуть постанови про штраф із затримкою у 2 місяці. Про це розповів Олексій Білошицький, який обіймає посаду заступника начальника Департаменту патрульної поліції.

Штрафи за перевищення швидкості розсилають із затримкою у два місяці - today.ua

Йдеться, зокрема, про перевищення швидкісного режиму, зафіксоване камерами автофіксації.

Така велика затримка розсилки постанов про штрафи викликана затримкою обробки інформації в умовах воєнного стану. Але Білошицький зазначив, що поступово відповідну інформацію оброблятимуть швидше, тобто водії-лихачі швидше отримуватимуть постанови про штрафи.

Нагадаємо, камери автофіксації порушень правил дорожнього руху відключили одразу після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну. 16 травня цю систему знову включили (у регіонах, де дозволяє безпека). Це зроблено у зв'язку з тим, що побільшало водіїв, що перевищують швидкість.

Штрафи за перевищення швидкості розсилають із затримкою у два місяці Наразі на українських дорогах за швидкістю автомобілів стежать 129 камер автофіксації. До початку війни їх було 270.

Білошицький каже, що хакери не зможуть зламати систему камер автофіксації, тобто персональна інформація знаходиться у повній безпеці.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські АЗС продаватимуть паливо екологічного стандарту Євро-3.