Штрафи не завада: В Україні встановили рекорд з ввезення б/в автомобілів

В Україні після закінчення пільгового періоду розмитнення євроблях діють величезні штрафи, якщо порушено терміни ввезення. Проте українців це не особливо лякає. Мало того, у 2021 році в нашій країні встановили новий рекорд з ввезення вживаних автомобілів та їх реєстрації.

Штрафи не завада: В Україні встановили рекорд з ввезення б/в автомобілів - today.ua

Зокрема, за даними Укравтопрому, у 2021 році в Україні зареєстрували 517,4 тисяч б/в автомобілів. Це на 46% більше, ніж у 2020 році.

Найчастіше вживані автомобілі в нашу країну ввозять із Німеччини, США та Польщі. Що ж до нових машин, то їх найбільше ввозять із Румунії, Китаю та Японії. Причому у 2021 році спостерігався сплеск імпорту автомобілів з Піднебесної.

Найпопулярнішим брендом серед ввезених б/в автомобілів став Volkswagen. У 2021 році 90,2 тисячі автомобілів Volkswagen отримали українську реєстрацію.

На другому місці – Ford (майже 45 тис. машин), а на третьому – Renault (42,9 тис. авто). Четверте місце посіла Skoda (38,4 тис. авто), а п'яте місце – Opel (33,1 тис. авто).

Таким чином, минулого року вподобання українців при купівлі та ввезенні б/в автомобілів практично не змінилися. Лідери колишні.

Тим часом, раніше експерти Інституту досліджень авторинку розповіли, що у 2022 році буде з ринком б/в автомобілів в Україні.