Штраф за “євробляху“ буде, навіть якщо її віддати на запчастини

Українців після 15 листопада 2021 року, коли закінчиться пільгове розмитнення, будуть штрафувати на 170 000 гривен за порушення митного законодавства, навіть якщо вони здадуть автомобілі на іноземній реєстрації на запчастини. Про це в Facebook розповіла організація "АвтоЄвроСила".

Штраф за “євробляху“ буде, навіть якщо її віддати на запчастини  - today.ua

Якщо українці особисто ввезли автомобілі на єврономерах в митному режимі транзит або тимчасового ввезення, то при здачі їх на запчастини з 15 листопада 2021 року вони отримають штраф в 170 000 гривен.

Такого ж величезного штрафу не можна буде уникнути, навіть якщо "євробляхер" не особисто ввозив автомобіль, але при цьому купував на нього страховку.

Крім того, якщо власник автомобіля на іноземній реєстрації є в поліцейській базі даних (наприклад, через ДТП), то інформація про нього передається митникам. Це означає, що з середини листопада таких водіїв теж будуть штрафувати на 170 000 гривен.

Таким чином, заплатити штраф доведеться, навіть якщо здати автомобіль на єврономерах на запчастини.

Раніше стало відомо, що пільговий період розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації почнеться в червні 2021 року. Він триватиме 180 днів.