Шпигуни вперше показали новий гібридний Kia Sportage

Фотошпигуни вперше показали гібридний кросовер Kia Sportage PHEV п'ятого покоління. Його помітили під час дорожніх тестів в Південній Кореї, коли він стояв на зарядної станції.

Шпигуни вперше показали новий гібридний Kia Sportage - today.ua

Зверніть увагу, що Kia Sportage PHEV має коротку колісну базу. Значить, перед нами автомобіль, призначений спеціально для ринку Європи. У Південній Кореї і в США у Sportage колісна база більше.

На даний момент відомо, що Sportage PHEV п'ятого покоління, точно так, як і новий Hyundai Tucson, отримає кілька варіантів гібридної силової установки.

Зокрема, у цього кросовера буде три варіанти "м'якої" гібридної силової установки. Повноцінна гібридна силова установка буде складатися з нового 1,6 л двигуна T-GDI Smartstream, електромотора і літій-іонного полімерного акумулятора. Загальна потужність такої гібридної силової установки - 230 к.с.

Шпигуни вперше показали новий гібридний Kia Sportage

Kia планує почати продавати Kia Sportage п'ятого покоління в кінці поточного року. Кросовер отримав помітні зміни в дизайні, в салоні. У нього нові системи комунікації, допомоги водієві і активної безпеки.

Нагадаємо, раніше експерти британського журналу WhatCar назвали ТОП-10 найнадійніших б/в кросоверів.