Шпигуни показали салон Renault MeganE

Компанія Renault зараз закінчує розробку електромобіля MeganE. Тестові прототипи його вже тестують на дорогах загального користування. У Франції фотошпигуни помітили цю новинку і навіть змогли сфотографувати її салон.

Шпигуни показали салон Renault MeganE - today.ua

Судячи з фото, Renault MeganE отримає L-подібну конфігурацію об'єднаних торпедо і інформаційно-розважальної системи, компактне кермо, сидіння з перфорованою обробкою. В цілому у нас склалося враження, що над салоном роботи ще не закінчилися.

Megane E-Tech Electric (інша назва - MeganE) побудований на платформі CMF-EV. Зовні він нагадує традиційний хетчбек з елементами кросовера. Його задня частина схожа на Renault Espace нового покоління.

Електромотор потужністю 217 к.с. розташовується спереду. Ємність батареї становить 60 кВтг. Запас ходу по європейському циклу WLTP - 450 км.

Шпигуни показали салон Renault MeganE Автовиробники зараз зазвичай випускають електромобілі в декількох комплектаціях, в залежності від ємності батареї і потужності електромотора. Тому MeganE отримає, як мінімум, два варіанти батареї.

Очікується, що електричний Renault Megane покажуть у вересні поточного року на автосалоні в Мюнхені. У продажу він з'явиться в першій половині 2022 року.

Шпигуни показали салон Renault MeganE Нагадаємо, Renault планує в рамках стратегії реновації, яка передбачає введення режиму економії, на 30% скоротити свою модельну лінійку.