Шпигуни показали оновлений Peugeot 2008

Фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів оновлений міні-кросовер Peugeot 2008. Його продажі повинні початися вже в найближчий час.

Шпигуни показали оновлений Peugeot 2008 - today.ua

Фотографії шпигуни зробили, звичайно, не найкращої якості. Але можна судити, яким буде новий Peugeot 2008. Тим більше, що компанія Peugeot тестує його вже без камуфляжу.

Французький міні-кросовер отримав нову решітку радіатора з логотипом в центрі, нові фари, світлодіодні денні ходові вогні, нові бампери, а також видозмінені задні ліхтарі. Світлодіодні денні ходові вогні розташовані дуже вдало. Вони додають кросоверу спортивний вид.

Шпигуни показали оновлений Peugeot 2008 Певні зміни відбудуться і в салоні, але які конкретно - ми поки не знаємо. Що ж стосується лінійки двигунів, то в ній, судячи з усього, нічого не зміниться.

В Україні зараз Peugeot 2008 2020 модельного року в базовій комплектації коштує від 577 500 гривень. Він оснащується 1,2 л бензиновим двигуном потужністю 130 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Шпигуни показали оновлений Peugeot 2008 Раніше експерти британського журналу WhatCar назвали 10 найбільш надійних кросоверів.