Шпигуни показали оновлений BMW 3 Series

У Німеччині фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів оновлений седан BMW 3 Series. У продажу ця новинка з'явиться, судячи з усього, в кінці 2022 року.

Шпигуни показали оновлений BMW 3 Series - today.ua

Нові автомобілі BMW останнім часом піддаються часто критиці через їх новий фірмовий дизайн. BMW 3 Series сьомого покоління випускають вже три роки, так що оновлення назріло. На щастя, ця модель не отримає серйозних змін в своєму дизайні.

У оновленій "троячки" ми помітили нову решітку радіатора, нову головну оптику, а також нові задні ліхтарі.

Шпигуни показали оновлений BMW 3 Series А ось в салоні змін буде значно більше. Головна "родзинка" в салоні - новітній водійський інтерфейс iDrive 8 з єдиним вигнутим екраном, в якому поєднані приладова панель і інформаційно-розважальна система. Вперше такий водійський інтерфейс баварський автогігант використовував в своїх електромобілях i4 і iX.

На фотографіях перед нами BMW 3 Series з гібридною силовою установкою. У лінійку двигунів також увійдуть бензинові і дизельні силові агрегати.

Оновлений BMW 3 Series з'явиться в продажу в 2022 році, швидше за все в другій половині року. Скільки він буде коштувати - поки не відомо.

Шпигуни показали оновлений BMW 3 Series Нагадаємо, раніше стало відомо, що BMW розробляє нове покоління компактного мінівена BMW 2-Series Active Tourer.