Шпигуни показали абсолютно новий Kia Niro

Фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів кросовер Kia Niro нового покоління. Це вже друге покоління компактного гібридного південнокорейського кросовера.

Шпигуни показали абсолютно новий Kia Niro - today.ua

Новий Niro тестують в суцільному камуфляжі, тому поки важко сказати точно про зміни в його дизайні. Зрозуміло, що у нього в порівнянні з моделлю першого покоління сильно змінилася передня і задня частини. У тестовому прототипі проглядається вплив концепту Habaniro, який південнокорейський автогігант показав в 2019 році.

Судячи з того, що тестовий прототип нового Niro везе причіп, то, значить, компанія Kia тестує його трансмісію. Компактний кросовер помітно просідає ззаду, значить, причіп досить важкий.

Шпигуни показали абсолютно новий Kia Niro Про трансмісію поки нічого не відомо, однак стверджується, що Niro нового покоління побудований на старій платформі. Значить, він отримає чотирициліндровий 1,6 л гібридний двигун потужністю 139 к.с. Буде також повноцінна гібридна версія (Plug-in hybrid) і версія з електричною силовою установкою.

Дебют Kia Niro нового покоління відбудеться до кінця поточного року. Спочатку він з'явиться в Південній Кореї, а потім в інших країнах світу.

Шпигуни показали абсолютно новий Kia Niro Раніше ми повідомили, що Kia E-Niro нового покоління буде без "тигрячого носа".