Секрети “перекупа“: як знайти хороший б/в автомобіль

Практично всі покупці б/в автомобілів стикаються з перекупниками. Якщо дзвонити по оголошеннях про продаж машин, приблизно у восьми випадках з десяти відповість перекупник. Але, тим не менше, якщо в процесі пошуку б/в авто дотримуватися певних правил, можна знайти хорошу машину за прийнятною ціною...

Секрети “перекупа“: як знайти хороший б/в автомобіль  - today.ua

Правило 1

В оголошеннях, які розміщені в Мережі, продавці часто пишуть, що автомобіль від власника. При цьому вказується різна детальна інформація. Наприклад, коли була замінена та чи інша запчастина. Перекупник таких подробиць не знає.

Багато що можуть сказати фотографії машини. У реальних власників виходять не такі привабливі фотографії.

Якщо все ж сумніваєтеся, задайте пряме запитання продавцеві по телефону про те, як довго він володіє автомобілем і чи відображено це в документах.

Правило 2

Якщо вам сподобався автомобіль, який до того ж продають за ціною нижче ринкової, - не поспішайте радіти. Можливо, у автомобіля є серйозні проблеми. Тому потрібно з'ясувати, чому ціна така приваблива.

Правило 3

Найкраще на огляд автомобіля взяти з собою фахівця, який допоможе оцінити його технічний стан. Якщо таких знайомих у вас немає, можна запросити за гроші експерта. Звичайно, це додаткові витрати, але так ви зможете уникнути багатьох проблем.

Правило 4

Зазвичай при пошуку в Мережі оголошення про продаж авто виставляють фільтри і включають повідомлення. Оголошення може з'явитися вранці, коли ви на роботі. Через це першими на нього відгукнуться перекупники. Хороша машина чекати не буде. Тому найкращий варіант - на час пошуку автомобіля взяти невелику відпустку.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.