Седан Hyundai Accent нового покоління попався в об'єктиви фотошпигунів

У той час, як деякі автовиробники вже відмовилися від випуску седанів на користь кросоверів, компанія Hyundai поки що цього не планує. Вона навіть готується оновити свій Hyundai Accent (у деяких країнах – Verna або Solaris), про що свідчать розміщені в Мережі шпигунські фотографії.

Седан Hyundai Accent нового покоління попався в об'єктиви фотошпигунів - today.ua

Оновлений Hyundai Accent тестують на дорогах загального користування в суцільному камуфляжі, тому поки що важко сказати щось конкретне про його дизайн. Зважаючи на все, цей компактний седан отримає нові передню та задню панелі у стилі Hyundai Elantra. Решітка радіатора стала ширшою. Змінився дизайн фар та задніх ліхтарів.

Які зміни відбулися у салоні – ще не відомо. Навряд чи там щось зміниться кардинально. Зважаючи на все, зміни в салоні будуть невеликими.

Седан Hyundai Accent нового покоління попався в об'єктиви фотошпигунів Також поки що не відомо, що станеться з лінійкою двигунів. За чутками, замість 1,6 л двигуна з'явиться 1,5 л силовий агрегат з гібридною технологією. Потужність 1,6 л двигуна складає 120 к.с. Яка буде потужність 1,5 л двигуна – ми не знаємо. Не виключено, що гібридна технологія допоможе збільшити потужність.

Очікується, що оновлений Hyundai Accent з'явиться у продажу наприкінці 2022 року або на початку 2023 року. Деякі експерти вважають, що це може бути останнє оновлення седана Accent, перш ніж його знімуть з конвеєра або зроблять йому заміну.

Седан Hyundai Accent нового покоління попався в об'єктиви фотошпигунів Раніше повідомлялося, що Hyundai більше не оснащуватиме седан Hyundai Accent механічною коробкою передач. Покупцям запропонують лише версії з "автоматом".