Найдешевша Tesla може дебютувати у 2024 році

Американська компанія Tesla може представити свій найдоступніший електромобіль у 2024 році. Про це повідомили аналітики Loup Ventures, які спеціалізуються на інформації про Tesla.

Найдешевша Tesla може дебютувати у 2024 році - today.ua

Вже кілька років поспіль говорять про те, що Tesla може почати серійно випускати та продавати новий електромобіль, який буде найдешевшим у її лінійці. Передбачається, що його ціна становитиме 25 000 доларів. Умовно ця модель одержала назву Model 2.

Глава Tesla Ілон Маск визнав, що його компанії потрібно випускати більш дешеві електрокари. Пізніше стало відомо, що Tesla планує розробити та випускати доступні електромобілі у Китаї.

Найдешевша Tesla може дебютувати у 2024 році

Тепер за даними Loup Ventures компанія Tesla представить Model 2 в 2024 році. Продажі цієї новинки розпочнуться лише у 2025 році. Раніше цього не станеться, оскільки Ілон Маск боїться, що це може призвести до зниження продажів Model 3. До того ж у Tesla є більш актуальні проекти для реалізації.

Наголосимо, що це інсайдерська інформація. Офіційно її не підтверджено. Тому не виключено, що доступна Tesla може з'явитися раніше, ніж очікується.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли про стан Tesla Model S після 1,6 млн км пробігу.