Стало відомо, коли можна буде замовляти онлайн автомобільні номерні знаки

З червня 2023 року українці зможуть в Електронному кабінеті водія перевіряти та одразу замовляти онлайн автомобільні номерні знаки. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп'ятий.

Стало відомо, коли можна буде замовляти онлайн автомобільні номерні знаки - today.ua

За його словами, замовити онлайн можна буде як платні (тобто індивідуальні), так і безкоштовні автомобільні номерні знаки. Звичайно, якщо вони будуть у наявності.

Автомобілісти матимуть 10 днів після замовлення автомобільного номерного знака в Електронному кабінеті водія для того, щоб закріпити його в територіальному Сервісному центрі МВС під час реєстраційних дій з ТЗ.

Слід зазначити, що українські користувачі Мережі відзначають існування проблем із автомобільними номерними знаками. Так, деякі користувачі пишуть, що всі гарні серії номерів вже продали. Також деякі користувачі соціальних мереж стверджують, що у кожному територіальному сервісному центрі МВС нібито існує торгівля "гарними" номерними знаками за хабарі (але при цьому не вказуються такі конкретні випадки).

Слід зазначити, що у 2022 році сервісні центри МВС України видали 2 104 індивідуальних автомобільних номерних знаків. Можливо, якщо замовити індивідуальні номерні знаки можна буде онлайн, вони стануть популярнішими.

Стало відомо, коли можна буде замовляти онлайн автомобільні номерні знаки

Слід зазначити, що під час війни з російськими окупантами багатьом українцям доводиться відновлювати номери автомобілів. Для цього потрібно звернутися до будь-якого сервісного центру МВС та пред'явити паспорт чи інший документ, що засвідчує особу (наприклад, свідоцтво біженця), свій ідентифікаційний код та свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

Якщо номерний знак втрачено, то у поясненні обов'язково потрібно вказати за яких обставин це сталося. Якщо номерний знак вкрадено, вам доведеться взяти в поліції відповідну довідку.

Нагадаємо, що онлайн-сервіс перевірки наявності номерних знаків для автомобілів на сайті Головного сервісного центру МВС має функцію сортування транспортних засобів за типом (легкові автомобілі, вантажівки, електрокари і будь-який тип). Відображаються як платні, так і безкоштовні автомобільні номери з певними комбінаціями цифр. Цю функцію запровадили восени 2022 року. Вона дозволила значно спростити та скоротити перевірку наявності номерних знаків ТЗ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Києві поліцейські затримали директора будівельної компанії за поганий ремонт автомобільних доріг.