Росія залишилася без нових автомобілів Mitsubishi

У Росії, війська якої в лютому вторглися в Україну, найближчим часом припиниться продаж нових автомобілів Mitsubishi. Компанія Mitsubishi підтримала економічні санкції проти Кремля та більше не ввозить до РФ свої нові машини.

Росія залишилася без нових автомобілів Mitsubishi - today.ua

Крім того, японський автогігант зупинив конвеєри на своєму російському заводі в Калузі, в який він інвестував 550 млн євро (частина акцій цього заводу належать концерну Stellantis).

Mitsubishi пояснив зупинку роботи свого російського заводу та припинення постачання нових машин на російський ринок проблемами з логістикою. Це офіційна версія. Насправді таке рішення боси японського автогіганта ухвалили, щоби підтримати західні санкції. Японія, до речі, через вторгнення військ РФ в Україну також запровадила деякі санкції щодо Кремля.

Росія залишилася без нових автомобілів Mitsubishi Таким чином, російські дилери Mitsubishi зараз розпродують автомобілі зі складу. Після цього продаж припиниться.

Раніше практично всі великі світові автовиробники зупинили заводи в РФ. Проте китайські компанії продовжують працювати на російському ринку (наприклад, бренд Haval).

Нагадаємо, АвтоВАЗ зупинив свої конвеєри через дефіцит мікрочіпів та інших електронних компонентів.