Renault тестує конкурента Nissan Qashqai

Фотошпіони вперше помітили під час дорожніх тестів кросовер Renault Kadjar нового, другого, покоління. З технічної точки зору у нього багато спільного з новим Nissan Qashqai.

Renault тестує конкурента Nissan Qashqai - today.ua

Новий Kadjar, як і новий Qashqai, побудований на платформі CMF-C, завдяки чому він може отримати гібридну силову установку або навіть повністю електричну версію. Ця платформа дозволяє випускати такі машини.

Новий французький кросовер тестують в сильно закамуфльованому вигляді, але це не завадило нам розглянути, що його передня частина повністю перероблена. Абсолютно нові світлодіодні фари спереду і задні ліхтарі схожі на ті, які ми бачили у концепту Megane eVision 2020 року.

Renault тестує конкурента Nissan Qashqai

Судячи з фотографій, новий Kadjar трохи збільшився в розмірах. Це цілком можливо, адже новий Qashqai теж більше, ніж модель попереднього покоління.

У продажу Renault Kadjar другого покоління з'явиться в кінці поточного року або на початку наступного року. Ця інформація поки точно не відома.

Нагадай, що в Україні Renault Kadjar в базовій комплектації зараз коштує від 512 300 гривень. Під капотом знаходиться 1,2 л бензиновий двигун потужністю 130 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Renault тестує конкурента Nissan Qashqai

Раніше стало відомо, що Renault вирішив припинити випускати Renault Twingo. Нинішнє його покоління буде останнім.