Renault припиняє випуск недорогої моделі міського автомобіля

Автор: Максимов Віталій

Компанія Renault вирішила припинити випускати компактний сіті-кар Renault Twingo. Нинішнє його покоління буде останнім. Про це розповів глава французького автогіганта Лука де Мео.

Renault припиняє випуск недорогої моделі міського автомобіля - today.ua

У 2020 році компанія Renault продала в усьому світі приблизно 43 000 автомобілів Twingo. Це не дуже великий показник, але і не маленький. Проте, французи вирішили зняти цю модель з конвеєра. Замість неї будуть випускати новий електромобіль Renault 5.

Лука де Мео вважає, що через деякий час малолітражки з двигунами внутрішнього згоряння зникнуть, так як в Європі постійно посилюються екологічні стандарти. Автовиробникам стає невигідно робити невеликі машини з двигуном внутрішнього згоряння.

До того ж, Daimler оголосив, що закінчує співпрацю з Renault з випуску Twingo і Smart Forfour в Словенії. Після цього французам для розробки нового покоління Twingo доведеться інвестувати занадто багато грошей.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тому Twingo проіснує ще кілька років, після чого його знімуть назавжди з конвеєра. Його місце займе новий Renault 5 з електричною силовою установкою.

Раніше стало відомо, що Renault планує в рамках стратегії реновації, яка передбачає введення режиму економії, на 30% скоротити свою модельну лінійку.