Renault показав новий бюджетний седан замість Logan

Компанія Renault показала свій новий бюджетний седан Renault Taliant, появу якого анонсували в кінці минулого року. Це перероблений Dacia Logan третього покоління

Renault показав новий бюджетний седан замість Logan - today.ua

Раніше стверджувалося, що Taliant призначений виключно для країн, що розвиваються. Тепер кажуть, що його будуть продавати в Туреччині. Не можна виключати, що він з'явиться і в країнах Східної Європи.

Новий французький бюджетний седан побудований на модульній платформі CMF-B. Від Logan зовні він відрізняється радіаторною решіткою, оптикою, бамперами, задніми ліхтарями.

Renault показав новий бюджетний седан замість Logan У салоні теж відбулися деякі зміни, але які конкретно - поки не відомо. Судячи з усього, інтер'єр буде багато в чому схожий на інтер'єр нового Logan.

Який двигун знаходиться під капотом - не відомо. З чуток, це чотирициліндровий 1,5 л мотор dCi.

Очікується, що французький автогігант офіційно представить свій новий бюджетний седан в середині поточного року. Значить, у продажу він може з'явитися вже до кінця 2021 року.

Renault показав новий бюджетний седан замість Logan Раніше в Мережі показали оновлений Renault Logan, який через деякий час, можливо, з'явиться в Україні.