Renault Arkana після тестів розібрали до гвинтика: результати в відео

В Україні ЗАЗ з російських машинокомплектів з вересня 2020 року випускає купе-кросовер Renault Arkana. Багатьох автомобілістів цікавить його надійність. Експерти журналу "За кермом" провели жорсткі тести Renault Arkana, 1.3T (150 к.с.), CVT, 2019 року випуску, а потім розібрали його до гвинтика. Результати - у відео.

Renault Arkana після тестів розібрали до гвинтика: результати в відео - today.ua

Розбирання показало, що у турбонагнітача немає ніяких відкладень, слідів зносу або перегріву. Ланцюговий привід ГРМ у відмінному стані. Судячи з усього, привід ГРМ протягне не менш 200 тисяч км.

Блок циліндрів чистий всередині і зовні. Задирів або ознак зносу на стінках циліндрів не знайшли, навіть в районі перекладки поршня. Тільки на поршнях знайшлися сліди експлуатації.

При розбиранні варіатора виявилося, що масло чисте, а на магнітах тільки природний масляний наліт. Редукційний клапан масляного насоса в порядку. У гідроблоках також ніяких відхилень. Стан конусів і ременя хороший.

Фахівці незалежної лабораторії вважають, що 1.33 двигун Renault Arkana пройде 400-450 тисяч кілометрів.

Нагадаємо, раніше в Україні почалися продажі нового фургона Renault Express, який призначений для сімей і підприємців. У базовій комплектації він коштує від 454 400 гривень.