Renault Arkana від ЗАЗу вже продають за 468 тисяч гривень

В Україні стартував продаж купе-кроссовера Renault Arkana, який почали випускати на ЗАЗі. У базовій комплектації з 1,6 бензиновим двигуном він коштує від 467 900 гривень (програма "Рено Бонус"). Без програми - 497 900 грн.

Renault Arkana від ЗАЗу вже продають за 468 тисяч гривень - today.ua

ЗАЗ кілька останніх років не випускав легкові автомобілі. Завод був банкрутом. У минулому році за рішенням суду почалося його фінансове оздоровлення. Були продані непрофільні активи, але підприємство зберегло виробничі потужності. І не дарма.

Найстаршим українським автозаводом зацікавилася компанія Renault. Після декількох місяців аудиту вона підписала з ЗАЗом договір.

У Запоріжжі робитимуть автомобілі сімейства Lada, а також купе-кросовер Renault Arkana. Машинокомплекти будуть поставляти з РФ.

Renault Arkana від ЗАЗу вже продають за 468 тисяч гривень Перші Renault Arkana української збірки вже з'явилися у дилерів Renault. Українцям цю новинку пропонують в чотирьох комплектаціях: Life, Zen, Intense, і Intense+.

Базова комплектація Life оснащується 1,6 бензиновим двигуном потужністю 114 к.с. Він працює разом з 5-ступінчастою коробкою передач. Привід - 2WD.

Renault Arkana від ЗАЗу вже продають за 468 тисяч гривеньТопова версія Intense+ оснащується 1,3 л турбомотором потужністю 150 к.с., який працює разом з 6-ступінчастим "автоматом". Привід - повний. Коштує така версія 756 700 гривень.