Renault Arkana від ЗАЗ: скільки автомобілів продали в Україні

З вересня 2020 року в Україні продається купе-кросовер Renault Arkana, який випускають на ЗАЗі методом великовузлової збірки. Машинокомплекти - російські. Чи користується він популярністю серед українців?

Renault Arkana від ЗАЗ: скільки автомобілів продали в Україні - today.ua

Перш за все потрібно відзначити, що в Україні продають зовсім іншу Arkana, не таку, як, наприклад, в Європі. Європейська версія цього купе-кроссовера побудована на іншій платформі. Але зовні ці моделі схожі.

У нашій країні Arkana в базовій комплектації коштує від 430 900 гривень. Під капотом знаходиться 1,3 л бензиновий двигун потужністю 150 к.с., який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач.

У 2020 році ЗАЗ випустив близько 300 купе-кросоверів Renault Arkana. При цьому в минулому році українці купили всього 107 таких автомобілів. У січні-лютому 2021 року - всього 23.

Renault Arkana від ЗАЗ: скільки автомобілів продали в Україні

Renault зараз пропонує знижки на Arkana, які були зібрані в 2020 році. Знижки хороші - від 36 200 до 67 100 гривень, в залежності від комплектації.

Раніше стало відомо, що в Україні скоро може з'явитися Renault Arkana в спецверсії Pulse. Це буде найдорожча версія у Arkana, який збирає ЗАЗ.