Розсекречено оновлений кросовер BMW X7

У Мережі показали рендерне зображення оновленого флагманського кросовера BMW X7, над яким зараз працює BMW. У продажу він з'явиться в 2022 році.

Розсекречено оновлений кросовер BMW X7 - today.ua

BMW X7 зараз продається дуже добре, причому в багатьох країнах світу. Можливо, оновлений X7 шокує деяких любителів баварських автомобілів, так як зміни у нього будуть досить великі. Напевно, це стратегічний крок дизайнерів BMW, які хочуть підготувати клієнтів до X7 нового покоління.

Передбачається, що баварський кросовер отримає збільшену радіаторну решітку, вузькі світлодіодні фари, нові повітрозабірники, більш вузькі задні ліхтарі і новий дифузор.

Яким буде салон - поки не відомо. Можливо, з'являться два великих сенсорних дисплея, як у електромобілів BMW i4 і iX. Також може бути новітня система iDrive 8.

Розсекречено оновлений кросовер BMW X7 Чи будуть зміни в лінійці двигунів - ми поки не знаємо. Не виключено, що покупцям запропонують різні силові установки, в тому числі повноцінну гібридну. Чи буде повністю електрична версія - не відомо. У BMW X7 нового покоління така версія точно буде.

Компанія BMW планує офіційно представити оновлений BMW X7 восени поточного року. Судячи з усього, це станеться у вересні під час автосалону в Мюнхені.

Розсекречено оновлений кросовер BMW X7 Раніше BMW офіційно представив оновлений електричний кросовер BMW iX3.