Раді рекомендували затвердити акцизи на пальне

Автор: Максимов Віталій

Парламентський податковий комітет схвалив до другого читання законопроект 7668-д, який передбачає запровадження в Україні акцизу на автомобільне паливо. Про це повідомив народний депутат Ярослав Желєзняк.

Раді рекомендували затвердити акцизи на пальне - today.ua

Народні депутати Верховної Ради ухвалили за основу проект закону 7668-д наприкінці серпня 2022 року. Щоправда, до нього внесли близько 1000 правок. Усі ці правки нардепам доведеться розглянути, тому поки що не дуже зрозуміло, коли вони затвердять законопроект 7668-д.

Очікується, що акциз для бензину та дизельного палива становитиме 100 євро за 1000 літрів, для автогазу – 52 євро за 1000 літрів, для біопалива – 26 євро, а для біодизеля – 18 євро.

Нагадаємо, акциз на автомобільне паливо в Україні скасували у березні цього року. Тоді ж з 20% до 7% знизили ПДВ на паливо. Завдяки цьому вдалося наповнити ринок паливом та знизити на нього ціни.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Раді рекомендували затвердити акцизи на пальне Як впливатиме повернення акцизу на паливо на ціни? Деякі експерти вважають, що бензин та дизельне паливо можуть подорожчати на 4-5 гривень за літр, а автогаз – приблизно на 2 гривні за літр. Але в уряді впевнені, що підвищення цін на пальне через акциз не буде.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Акциз на пальне можуть запровадити вже з 1 жовтня 2022 року. Це залежатиме від того, як швидко народні депутати у другому читанні ухвалять законопроект 7668-д.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на початку 2023 року в Україні можуть підвищити ПДВ на пальне.