Пікап Toyota Hilux стане електричним

Автор: Максимов Віталій

Компанія Toyota у Таїланді офіційно представила свій новий концепт Toyota Hilux EV. На його основі створять серійний електричний пікап.

Пікап Toyota Hilux стане електричним - today.ua

Toyota Hilux – це середньорозмірний пікап, який випускає Toyota з 1968 року. Наразі автомобілістам (з 2015 року) пропонують його восьме покоління. У лінійку його двигунів входять різні чотири- та восьмициліндрові двигуни, залежно від регіону. Те, що цей пікап довго знаходиться на конвеєрі, свідчить, що він користується великою популярністю.

Досі у Hilux ніколи не було електрифікованої версії. Але, схоже, через кілька років вона таки з'явиться у продажу.

Концепт Toyota Hilux EV, який дебютував у Таїланді, є середньорозмірним пікапом з електричною силовою установкою. Якщо бути точнішим, цей концепт називається Hilux Revo BEV Concept. На жаль, японський автогігант про нього практично нічого не розповів.

Популярні зараз

В Україні несподівано подешевшали м'ясо та сало: скільки коштують продукти на початку грудня

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Пікап Toyota Hilux стане електричним

Цей концепт особисто презентував глава компанії Toyota Акіо Тойода. Це говорить про те, що Hilux EV є дуже важливим для компанії Toyota. Тому ми не маємо сумніву, що на його базі створять серійний електричний пікап. До речі, разом із ним показали ще один концепт – IMV 0 Concept. Він стане основою для легкого комерційного автомобіля.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше Toyota оголосила, що почала розробляти пікап Hilux із водневою паливною установкою. Він отримає водневе встановлення компанії Toyota другого покоління.

Нагадаємо, що раніше незалежні дизайнери показали рендерні зображення Toyota Camry нового покоління.