В Україні пік дефіциту бензину та ДП вже пройдено

Пік дефіциту бензину та дизельного палива, що утворився в Україні наприкінці квітня, вже пройдено, але він триватиме до кінця літа. Таку заяву зробив директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін.

В Україні пік дефіциту бензину та ДП вже пройдено  - today.ua

Він зазначив, що українські оператори роздрібного ринку після початку дефіциту палива купили понад 2000 бензовозів. Потрібно ще приблизно стільки ж. Проте, паливо через кілька днів поставлятимуть і залізницею.

Леушкін наголосив, що ситуація з паливом помітно покращилася у західних регіонах України, а також у південних районах та у Києві. А ось у центральних та східних районах палива, як і раніше, сильно не вистачає.

Експерт звернув увагу на те, що гуртовики почали потроху знижувати вартість палива. Найкраща ситуація з дизельним паливом, гірше – із бензином.

В Україні пік дефіциту бензину та ДП вже пройдено Лєушкін вважає, що на стабілізацію паливного ринку гарно впливає скасування держрегулювання цін на пальне. При цьому він розкритикував перевірки АЗС, які наразі проводить поліція та податкова за дорученням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

Нагадаємо, з 24 липня 2022 року в Україні кардинально зміниться процес підготовки водіїв.