Примерзли гальма автомобіля - що робити?

Іноді автомобілісти взимку вранці виявляють, що примерзли гальма. Це буває, але, на щастя, рідко. Наприклад, якщо ввечері в сиру погоду затягнув стояночне гальмо, а вночі прийшов мороз. Що робити в цій ситуації? Є кілька методів вирішення цієї проблеми...

Примерзли гальма автомобіля - що робити? - today.ua

Найпростіший спосіб - полити гарячою водою на гальмівні барабани. Як тільки колеса почнуть провертатися, потрібно просушити гальмівні механізми задніх коліс рухом зі злегка затягнутим ручником.

Деякі водії стверджують, що якщо на передньопривідному автомобілі вночі примерзли гальмівні колодки задніх коліс, то можна доїхати до найближчого СТО або автомийці.

Примерзли гальма автомобіля - що робити? Досвідчені водії відігрівають замерзлі гальмівні барабани за допомогою струменя теплих відпрацьованих газів своєї машини. Головне, дістати відрізок шлангу (можна взяти шланг від пилососа). Його надягають на вихлопну трубу і іншим кінцем дотягуються до внутрішньої частини задніх коліс.

Деякі автомобілісти відігрівають гальмівний барабан за допомогою «грілки». Як «грілку» використовують поліетиленові пакети (переконайтеся, що вони витримають таке випробування), в які наливають гарячу воду. У цьому випадку знімають колесо.

Крім того, швидко і ефективно вирішити дану проблему допоможе портативний газовий пальник. Деякі водії говорять, що відігрівали гальмівні барабани потужним побутовим феном.

Примерзли гальма автомобіля - що робити? Раніше ми повідомили, чому взимку не можна залишати автомобіль в кооперативному гаражі.