Стало відомо про нові правила навчання в українських автошколах

Кабмін України вніс деякі зміни до постанови про теоретичну та практичну підготовку водіїв. Про це повідомив заступник міністра Богдан Драп'ятий.

Стало відомо про нові правила навчання в українських автошколах - today.ua

Зокрема, поділ навчання в автошколі на два етапи: теоретична підготовка (слухач отримає свідоцтво, дійсне 1 рік) та практичне управління автомобілем (слухач отримає свідоцтво, яке дійсне 2 роки).

Особи, у яких закінчився термін позбавлення права управління, тепер можуть складати іспити та отримувати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС. Тобто більше немає прив'язки до регіонів, що зробить українцям простішим процес отримання "прав".

Стало відомо про нові правила навчання в українських автошколах Є й інші нововведення: практична підготовка за бажанням може відбуватися у будь-якій установі, практичний іспит тепер можна складати у будь-якому сервісному центрі МВС, також скасовується внутрішній теоретичний іспит в автошколі.

Крім того, тепер українці можуть отримати платні номерні знаки для будь-якого транспортного засобу, а не лише для легкового автомобіля. Це, мабуть, порадує багатьох українських водіїв.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Верховній Радіне не підтримали скасування безкоштовного розмитнення автомобілів з іноземної реєстрації.